وب سایت

بامبو وب

در دنیای امروز به دلیل گستردگی و عمق فعالیت های افراد و شرکت ها نیاز به ابزاری برای معرفی و جذب حداکثری خواسته های خود احساس میشود.

امروزه داشتن يک وب سايت برای شرکت، سازمان، ارگان دولتی، دانشگاه و حتی اشخاص با تخصص های مختلف امری ضروري است. روزانه ميليون ها نفر از اينترنت استفاده مي کنند و به تعداد اين افراد روز به روز افزوده مي شود. وب سايت مانند يک شماره تلفن مي باشد، مردم اولين جايي که به دنبال شرکت شما مي گردند، بر روی اينترنت است. اگر آنها شما را در آنجا پيدا نکنند، بدون شک رقبای شما را خواهند يافت.

چرا داشتن وب سایت ضروری است؟

1. افزایش اعتبار تجارت

وجود وب سایت، اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد و تائیر قوی بر اعتماد مشتری های شما دارد.

2. تبدیل شدن به یک برند

از آنجا که کاربران زیادی از اینترنت استفاده می کنند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود تجارت شما هر چقدر هم که کوچک باشد از این طریق تبدیل به یک برند شناخته شده خواهید شد.

3. کاهش هزینه ی تبلیغات

هزینه طراحی سایت، تبلیغات در اینترنت و معرفی وب سایت شما نسبت به سایر رسانه ها مانند رادیو، تلویزیون و مجلات، بیلبوردها به مراتب ارزان تر می باشد. فراموش نکنید که هرگز قادر به ارائه کالا و خدمات خود به مردم نخواهید بود مگر اینکه حضور خود را پیاپی یادآوری نمایید.

4. بروز رسانی آسان و کم هزینه و بدون اتلاف وقت

بروز کردن اطلاعات در سایت ها در مقایسه با تبلیغات چاپی  بسیار راحت تر، بدون اتلاف وقت و واسطه می باشد و به سادگی می توان اطلاعات جدید را در اختیار کاربران قرار داد.

5. کاهش هزینه ها

فروش محصولات و ارائه خدمات از طریق اینترنت هزینه ها را کاهش می دهد.

6. پاسخگویی به صورت 24 ساعته

 وب سایت دفتر کار دوم شماست که توانایی پاسخگویی به تعداد بی شمار مشتری را در طول شبانه روز و هفت روز هفته دارد. حتی در زمانی که شما حضور ندارید، جذب مشتریان انجام شود.

7. قابلیت مشاهده در عرصه جهانی

از آنجا که سایت شما قابلیت مشاهده در عرصه جهانی و یا هر شخصی در هر کجای دنیا که به اینترنت دسترسی داشته باشد را دارد در واقع شما امکان معرفی و یا فروش محصولات خود را در بازاری بزرگتر، حتی بازار های جهانی خواهید داشت. یکی از ملزومات فعالیت در بیرون از مرز، داشتن وب سایت است.

8. افزایش درامد

شما می توانید علاوه بر معرفی یا فروش محصولات خود در وب سایت تان،با ایجاد فضای تبلیغاتی در سایت تان و معرفی سایت های دیگر، از این طریق نیز کسب در آمد داشته باشید.

 

تاریخ انتشار : 1397/11/3

تعداد بازدید : 318 اشتراک گذاری در :